Advasil Conform

Advasil Conform

Silikónové krytie určené pre starostlivosť o jazvy. Je zložené z prispôsobivej vrstvy priesvitného silikónového gélu (Silfix) medicínskej kvality a mäkkej polyuretánovej vrchnej vrstvy, ktorá zlepšuje pocit pri nosení. Krytia so silikónovým gélom pomáhajú pri dlhodobom používaní zlepšovať vzhľad jaziev. Obzvlášť prospešné je použitie Advasil Conform pri ošetrovaní hypertrofických a keloidných jaziev. Advasil Conform sa z hygienických dôvodov dodáva sterilný.

Výhody

  • Zlepšuje vzhľad hypertrofických a keloidných jaziev.
  • Udržuje optimálnu vlhkosť tkaniva a vytvára mierny terapeutický tlak na pokožku.
  • Ľahko prispôsobiteľný povrchu rany.
  • Možnosť použiť v prípade alergie na lepiace náplaste.
  • Je šetrný k pokožke

Indikácie

Advasil conform je určený na ošetrovanie jaziev po zahojených ranách s cieľom zlepšenia konečného vzhľadu jazvy, predovšetkým u ľudí so sklonom k tvorbe:

  • hypertrofických jaziev,
  • keloidných jaziev.

Kontraindikácie

Nepoužívajte v prípade alergie na silikón.

Použitie

Vyberte Advasil Conform z balenia, odstráňte obal a umiestnite gélovou stranou na jazvu. Pri použití na malé jazvy je možné odstrihnúť na požadovanú veľkosť. V prípade väčších jaziev použite viac krytí Advasil Conform tak, že ich umiestnite jeden vedľa druhého. Advasil Conform je samopriľnavý a môže sa opakovane používať až 28 dní. Je dôležité, aby koža pod krytím bola udržiavaná v čistote a suchu, preto dané miesto denne umývajte. Čas nosenia Advasil Conform by sa mal postupne zvyšovať podľa znášanlivosti až do 24 hodín.

ŠÚKL kód NázovDoplnok Cena Balenie
A 84952 Advasil Conform10 × 10 cm 17,21 € 5 ks
A 84952 Advasil Conform10 × 15 cm 23,75 € 5 ks
Hojenie rán Manuka med 
Poučenie o právach dotknutej osoby    Podmienky ochrany osobných údajov